អង្គភាពត្រួតពិនិត្យ NMS2001-I
ការពិពណ៌នាខ្លី៖
ប្រភេទឧបករណ៍ចាប់សញ្ញា៖ឧបករណ៍ចាប់កំដៅលីនេអ៊ែរជាមួយនឹងសីតុណ្ហភាពរោទិ៍ថេរ
វ៉ុលប្រតិបត្តិការ៖ចរន្តអគ្គិសនី 24V
ជួរវ៉ុលដែលអនុញ្ញាត៖ឌីស៊ី 20V-ឌីស៊ី 28V
ចរន្តរង់ចាំ≤60mA
ចរន្តរោទិ៍≤80mA
កំណត់ឡើងវិញដោយសំឡេងរោទិ៍៖ការផ្តាច់ចេញត្រូវបានកំណត់ឡើងវិញ
ការចង្អុលបង្ហាញស្ថានភាព៖
1. ការផ្គត់ផ្គង់ថាមពលមានស្ថេរភាព៖ សូចនាករពណ៌បៃតងភ្លឹបភ្លែតៗ (ប្រេកង់ប្រហែល 1Hz)
2. ប្រតិបត្តិការធម្មតា៖ សូចនាករពណ៌បៃតងភ្លឺជានិច្ច។
៣. សំឡេងរោទិ៍អគ្គីភ័យសីតុណ្ហភាពថេរ៖ ភ្លើងសញ្ញាពណ៌ក្រហមថេរ
៤. កំហុស៖ សូចនាករពណ៌លឿងភ្លឺជានិច្ច
បរិយាកាសប្រតិបត្តិការ៖
១. សីតុណ្ហភាព៖ – ១០អង្សាសេ – +៥០អង្សាសេ
2. សំណើមដែលទាក់ទង≤95% គ្មានជាតិខាប់